září 2023

Zlín Lions blueFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 30. 9. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 1. kolo
1. AC Uherský BrodFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 30. 9. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 1. kolo
FBC SLOVÁCKO blackPANTHERS OTROKOVICE black
– : –
so 30. 9. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 1. kolo
FBC SLOVÁCKO blackFlorbal Holešov
– : –
so 30. 9. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 1. kolo
Zlín Lions whiteFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 30. 9. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 2. kolo
PANTHERS OTROKOVICE whiteFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 30. 9. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 2. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkFbC Orel Uherský Brod G
– : –
so 30. 9. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 2. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkFlorbal Vsetín
– : –
so 30. 9. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 2. kolo

listopad 2023

Zlín Lions blueFBC SLOVÁCKO pink
– : –
ne 5. 11. 2023 @ Městská hala Otrokovice, Zlínská liga přípravek 3+1, 3. kolo
PANTHERS OTROKOVICE whiteFBC SLOVÁCKO pink
– : –
ne 5. 11. 2023 @ Městská hala Otrokovice, Zlínská liga přípravek 3+1, 3. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkFbC Orel Uherský Brod
– : –
ne 5. 11. 2023 @ Městská hala Otrokovice, Zlínská liga přípravek 3+1, 3. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkFlorbal Holešov
– : –
ne 5. 11. 2023 @ Městská hala Otrokovice, Zlínská liga přípravek 3+1, 3. kolo
Florbal VsetínFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 25. 11. 2023 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
Florbal HolešovFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 25. 11. 2023 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
FBC SLOVÁCKO blackZlín Lions white
– : –
so 25. 11. 2023 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
FBC SLOVÁCKO blackFbC Orel Uherský Brod
– : –
so 25. 11. 2023 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
PANTHERS OTROKOVICE blackFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 25. 11. 2023 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 6. kolo
FbC Orel Uherský Brod GFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 25. 11. 2023 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 6. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkZlín Lions blue
– : –
so 25. 11. 2023 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 6. kolo
FBC SLOVÁCKO pink1. AC Uherský Brod
– : –
so 25. 11. 2023 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 6. kolo

prosinec 2023

1. AC Uherský BrodFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 2. 12. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 7. kolo
FbC Orel Uherský Brod GFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 2. 12. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 7. kolo
FBC SLOVÁCKO blackZlín Lions white
– : –
so 2. 12. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 7. kolo
FBC SLOVÁCKO blackPANTHERS OTROKOVICE white
– : –
so 2. 12. 2023 @ SH SPŠ Zlín, Zlínská liga přípravek 3+1, 7. kolo

leden 2024

PANTHERS OTROKOVICE whiteFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 20. 1. 2024 @ SH Buchlovice Cihelna, Zlínská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Florbal HolešovFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 20. 1. 2024 @ SH Buchlovice Cihelna, Zlínská liga přípravek 3+1, 10. kolo
FBC SLOVÁCKO blackFbC Orel Uherský Brod G
– : –
so 20. 1. 2024 @ SH Buchlovice Cihelna, Zlínská liga přípravek 3+1, 10. kolo
FBC SLOVÁCKO blackZlín Lions blue
– : –
so 20. 1. 2024 @ SH Buchlovice Cihelna, Zlínská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Zlín Lions whiteFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 20. 1. 2024 @ SH Buchlovice Cihelna, Zlínská liga přípravek 3+1, 9. kolo
FbC Orel Uherský BrodFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 20. 1. 2024 @ SH Buchlovice Cihelna, Zlínská liga přípravek 3+1, 9. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkPANTHERS OTROKOVICE black
– : –
so 20. 1. 2024 @ SH Buchlovice Cihelna, Zlínská liga přípravek 3+1, 9. kolo
FBC SLOVÁCKO pink1. AC Uherský Brod
– : –
so 20. 1. 2024 @ SH Buchlovice Cihelna, Zlínská liga přípravek 3+1, 9. kolo

únor 2024

PANTHERS OTROKOVICE whiteFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 3. 2. 2024 @ SH ZŠ Holešov, Zlínská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Florbal VsetínFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 3. 2. 2024 @ SH ZŠ Holešov, Zlínská liga přípravek 3+1, 12. kolo
FBC SLOVÁCKO blackZlín Lions white
– : –
so 3. 2. 2024 @ SH ZŠ Holešov, Zlínská liga přípravek 3+1, 12. kolo
FBC SLOVÁCKO blackFbC Orel Uherský Brod
– : –
so 3. 2. 2024 @ SH ZŠ Holešov, Zlínská liga přípravek 3+1, 12. kolo
FbC Orel Uherský Brod GFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 3. 2. 2024 @ SH ZŠ Holešov, Zlínská liga přípravek 3+1, 11. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkPANTHERS OTROKOVICE black
– : –
so 3. 2. 2024 @ SH ZŠ Holešov, Zlínská liga přípravek 3+1, 11. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkFlorbal Holešov
– : –
so 3. 2. 2024 @ SH ZŠ Holešov, Zlínská liga přípravek 3+1, 11. kolo

březen 2024

Florbal HolešovFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 13. kolo
FbC Orel Uherský BrodFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 13. kolo
FBC SLOVÁCKO blackPANTHERS OTROKOVICE black
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 13. kolo
FBC SLOVÁCKO black1. AC Uherský Brod
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 13. kolo
Zlín Lions blueFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 14. kolo
Florbal VsetínFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 14. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkFbC Orel Uherský Brod G
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 14. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkPANTHERS OTROKOVICE white
– : –
so 2. 3. 2024 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 14. kolo
PANTHERS OTROKOVICE whiteFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 23. 3. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 16. kolo
FbC Orel Uherský BrodFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 23. 3. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 16. kolo
FBC SLOVÁCKO blackZlín Lions blue
– : –
so 23. 3. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 16. kolo
FBC SLOVÁCKO black1. AC Uherský Brod
– : –
so 23. 3. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 16. kolo
Florbal VsetínFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 23. 3. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 15. kolo
Florbal HolešovFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 23. 3. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 15. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkFbC Orel Uherský Brod G
– : –
so 23. 3. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 15. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkZlín Lions white
– : –
so 23. 3. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 15. kolo

duben 2024

1. AC Uherský BrodFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 20. 4. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 17. kolo
Zlín Lions whiteFBC SLOVÁCKO black
– : –
so 20. 4. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 17. kolo
FBC SLOVÁCKO blackFbC Orel Uherský Brod G
– : –
so 20. 4. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 17. kolo
FBC SLOVÁCKO blackFlorbal Vsetín
– : –
so 20. 4. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 17. kolo
PANTHERS OTROKOVICE whiteFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 20. 4. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Zlín Lions blueFBC SLOVÁCKO pink
– : –
so 20. 4. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 18. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkPANTHERS OTROKOVICE black
– : –
so 20. 4. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 18. kolo
FBC SLOVÁCKO pinkFbC Orel Uherský Brod
– : –
so 20. 4. 2024 @ ZŠ Na Výsluní Uh. Brod, Zlínská liga přípravek 3+1, 18. kolo