9_1628167720.png
8_1628167700.png
13_20220223_091518.jpg

Starší žáci vezou z Brna dvě výhry!

V neděli odehráli žáci turnaj v Brně

Úvodní utkání je čekal těžký soupeř proti Snipers Třebíč a ve druhém Florbal Židenice. Chtěli jsme se prezentovat útočnou hrou a napadání, které se dařilo plnit po celý turnaj a to se odvíjelo i výsledkově, kdy přicházeli individuální chyby v obranné části hřiště.

FBC Slovácko - Snipers Třebíč 7:3

Branky: Kovařík 3, Valenta, Pecháček, Giesl, Němec,

Hodnocení zápasu: Po vyrovnaných dvou třetinách, jsme chtěli zápas rozhodnou ve třetím dějství a to se i povedlo naší aktivitou a konečně proměnit vynaložené šance, které se tuto sezónu nedaří proměnit, když se nám podařilo po ne

celých dvou minutách odskočit soupeři na rozdíl dvou branek, jsme zápas víceméně kontrolovali, když už jsme udělali chybu dokázal nás v bráně podržet výborný Šimon Štulc.

FBC Slovácko - Florbal Židenice 8:7 

Branky: Abrahám 4, Kovařík 2, Barat, Giesl,

Hodnocení zápasu: Zápas nahoru dolů, kde chvíli vedl soupeř, chvíli my. Ocenil bych dva hráče Židenic, kteří se podíleli na všech brankách a dělali nám velké problémy v obraně, kde jsme si nedokázali poradit v obsazování a důrazu na našem brankovišti. Utkání jsme nakonec zvládli a udělali jsme důležité dva kroky do druhého koše, kde tuto sobotu to chceme potvrdit znovu na stejném místě!

Sestava: Štulc, Mrázková, Nožička, Krajča, Němec, Giesl, Klíma, Bukvald, Mikuláček, Valenta, Barát, Abrahám, Michálek, Pecháček, Kovařík.