Starší žáci nezvládli turnaj v Třebíči!

V neděli 5.2 zajížděli starší žáci na turnaj do Třebíče, kde sehráli utkání proti Otrokovicím a domácímu Třebíči.

Tým odcestoval k utkání bez opor v brance i v obraně a bylo to znát hlavně v prvním utkání, kdy v první třetině svítil výsledek 0:6 pro Otrokovice. První šance na vstřelení gólu přišla z trestného střílení, ale to neproměnil Kučera.

Druhá třetina začala podobně jako ta první, když se prosazovali pouze otrokovičtí a Slovácko mělo problémy v zakončení a v osobních soubojích, kdy kluci z Otrokovic byli běhavý a důraznější a tak výsledek po druhé třetině byl 0:11.

Třetí třetinu Slovácko vystřídalo brankáře, ale to také nepomohlo a už se zdálo, že výsledek bude velmi krutý. V 5 minutě se Slovácko konečně prosadilo díky Mrázkové o minutu později rozvlnil síť Kučera a Jámbor a když Slovácko dostalo v závěru přesilovou hru a tu proměnil Kučera a v poslední minutě zahrával druhé trestné střílení v zápase Jámbor a to proměnil.

FBC Slovácko : Panthers Otrokovice 5:13

Branky: Kučera 2, Jámbor 2, Mrázková

Druhé utkání proti Třebíči začalo veseleji, když soupeřova brankáře překonali Abrahám a Němec, ale závěr třetiny dokázal domácí celek snížit a nebyl daleko od vyrovnání, ale Slovácko začalo pozorněji bránit, ale jedinou mínusovou stránkou byla střelecká neaktivita.

Druhá třetina začala aktivitou Třebíče, když po 46 sekundách bylo vyrovnáno a o tři minuty později mohlo být pro Třebíč veseleji, když měli možnost zahrávat trestné střílení, ale to Brázda v brance vychytal. V 7. minutě se už ale Třebíč prosadil, ale to netrvalo dlouho a krásnou střelou překonal golmana Doležálek a bylo znovu vyrovnáno. Poté přišla nejhorší minuta zápasu, když se dvakrát prosadil Třebíč a do přestávky se šlo za stavu 3:5 pro domácí.

Třetí třetina začala brankou Třebíče a zdálo se být rozhodnuto, ale to odmítl Doležálek, který během minuty dvakrát skóroval. V 5 minutě přišla znovu minuta pro Třebíč, který se během 21 sekund prosadil dvakrát. V závěru zápasu rozvlnil síť ještě Doležálek a Třebíč dostal možnost přesilové hry, kterou zužitkoval.

FBC Slovácko : Snipers Třebíč 6:9

Branky: Doležálek 4, Němec, Abrahám