Související zápasy

FBC Slovácko

Starší žáci na domácí půdě přípsali jednu výhru!

V rámci pořádání třetího koše odehráli starší žáci dva zápasy proti Florbal Vsetín a Snipers Třebíč.

FBC Slovácko : Florbal Vsetín  2:6

Úvod utkání přinesl typicky stejný průběh nedůrazných soubojů a našeho přistupování, které soupeř ze Vsetína dokázal naštěstí jenom jednou potrestat v první třetině. Druhá třetina začala podobně jako ta první, když se soupeř prosadil hned po 16 sekundách hry. Poté chtěl vykřesat trošku naděje do dalšího průběhu zápasu Giesl, ale neproměnil trestné střílení. Poté se hra v půlce třetiny uklidnila a čekalo se kdo udělá chybu, bohužel jsme to byli my a Vsetín dvakrát skóroval, tak se šlo do třetí třetiny za stavu 0:4. Třetí část začala výborně, kdy došlo na snížení po dvou brankách Giesla, ale hned po minutě Vsetín zaznamenal branku a když ještě potrestal naše vyloučení tak zápas skončil 2:6.

Branky: Giesl 2

FBC Slovácko : Snipers Třebíč 4:3 po samostatných nájezdech

Začalo to více jak dobře, když po 3 sekundách potrestal nedůraz po buly Giesl a hned za 3 minuty krásnou střelou rozvlnil síť Pecháček. První třetina byla z naší strany výborná, když jsme byli aktivní a kluci plnili to co jsme si řekli. Měli i další šance, ale bohužel naše střelecká neúspěšnost v proměňování šancí je asi největší trápení. Ve druhé části jsme si asi mysleli že už je vše vyhrané a soupeř ukázal svoji sílu a byl lepší, kdy dokázal výsledek otočit na svoji stranu, ale kluci to nevzdali a ve třetí třetině přistoupili stejným způsobem jako v té první, a střelou v přesilové hře vyrovnal Giesl, bohužel už nedokázali strhnout výsledek na svoji stranu. Tak se šlo do nájezdové loterie, kde nás výbornými zákroky držel Dedek a až v 9. sérii rozhodl Pecháček.

Branky: Giesl 2, Pecháček 2

Další turnaj odehrají 10.12 v Uherském Hradišti na Gymnáziu.