Starší žáci bez bodů na domácím turnaji

Starší žáci odehráli zápasy na domácí půdě

V neděli 9.1 sehráli žáci dvě utkání proti Otrokovicím a Znojmu. V zápasech kdy chtěli odehrávat vyrovnanou partii se jim sešla pasáž, kdy vypadli z tempa a to zápasy rozhodlo.

FBC Slovácko : Panthers Otrokovice 2:6

Góly : Kučera, Kovařík

Hodnocení trenéra Jiřího Chromka: Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, ale bohužel hned na úvod jsme inkasovali a to nám přineslo menší nervozitu na hokejky, ale ke konci třetiny jsme dokázali srovnat krok a chtěli jsme rychle zvrátit utkání na svoji stranu. Do začátku druhé třetiny jsme si vytvořili spoustu šancí, ale bohužel jak se říká nedáš dostaneš a soupeř nám odskočil na rozdíl dvou branek. Třetí dějství přineslo spoustu chyb od nás a soupeř nás bohužel trestal a gól sekundu před koncem byl už za rozhodnutého stavu. Soupeři děkujeme za utkání.

FBC Slovácko : TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:10

Góly : 3 Kovařík, Giesl

Hodnocení treněra Jiřího Chromka: Vstup do zápasu nám jako proti Otrokovicím nevyšel a když se zdálo že po necelých třech minutách prohráváme 0:2 tak si vzal slovo Ríša Kovařík a dokázal srovnat. Druhá třetina byla něco podobného, soupeř odskočil a my už se nedokázali do zápasu herně vůbec dostat. Třetí dějství už bohužel bylo v režii hostů ze Znojma.

Určitě máme na čem pracovat, aby to v dalších zápasech bylo lepší a dokázali soupeře přehrát a konečně zapsat výhru :)

Sestava: Štulc, Mrázková, Nožička, Krajča, Němec, Giesl, Klapil, Máčalík, Kučera, Mazura,Klíma, Bukvald, Mikuláček, Valenta, Barát, Brázda, Abrahám, Kovařík.

Další zápasy odehrají Starší žáci doma 23.1 proti Troopers a Třebíči.