Postup do Divize!!

V posledních čtyřech zápasech nepoznali muži hořkost porážky a došli si tak pro postup do celostátní soutěže!!

V sobotu 2.4 muži sehráli turnaj v Holešově, kde zápasy měli velký náboj, protože každý měl šance na postup. Nejdříve odehráli zápas proti Kozel Počenice, kde se klukům nepodařil vstup do první třetiny, kterou prohráli 0:1, ale od druhé části si vzal slovo náš tým a nepřízniví vývoj otočil a dokráčel si pro výhru 6:1.

Klíčový souboj byl proti Znojmu, který nabídl vyrovnanou bitvu na obou polovinách hřiště. Klíčový hráč zápasu byl Jakub Číž, který v zápase skóroval pětkrát a jednou asistoval. Utkání se zlomilo v polovině třetí třetiny, kdy jsme odskočili na rozdíl

5 branek. Soupeři se podařilo v závěru snížit díky pětiminutovém vyloučení Idese. Zápas nakonec skočil 10:7 a my zapsali další důležité body!!

Sestava:
Petr Stránský, Radim Šenkeřík - Radim Slováček, Radim Daníček, Jiří Chromek 3, Marek Körber, Jakub Číž 7, Matěj Matyáš, Vojtěch Uřičář, Vít Ides 1, Jakub Zatloukal, Vojtěch Bistrý 2, Ondřej Vaněk 2, Lukáš Blizňák 1.

V neděli 10.4

Sehráli muži poslední turnaj v Křenovicích, kde je čekali zápasy proti Florbal Holešov a Aligators Bučovice, kde matematika mluvila za vše, pokud se podaří získat tři body, tak už je nikdo v tabulce nepřeskočí a stanou se vítězem Regionální ligy!!

FBC Slovácko : Florbal Holešov 13:2

Góly: Číž Jakub 3, Bistrý 2, Chromek 2, Stašek Jiří 2, Hikl 2, Zatloukal, Malíček.

Hodnocení zápasu: O výsledku rozhodla první třetina, kterou se nám podařilo vyhrát 7:0 a utkání se jenom dohrávalo. Špatnou zprávou na utkání bylo to že Ondra Vaněk musel odjet, kvůli zranění do nemocnice, kterému touto cestou přejeme brzké uzdravení a návrat na florbalové palubovky.

FBC Slovácko : Aligators Bučovice B 8:5

Góly: Zatloukal 2, Blizňák, Ides, Chromek, Hikl, Číž Jakub, Vlastní.

Hodnocení zápasu: Jelikož jsme věděli, že skončíme první, tak jsme nechtěli poslední zápas sezóny prohrát a k utkání od první minuty jsme přistoupili velmi zodpovědně, když po první části jsme vedli 2:0, tak se zdálo že utkání budeme mít pod kontrolou. Druhá část zvládl lépe soupeř, který stáhl manko o jedinou branku, ale motivací nám byla poslední třetina sezóny, kterou jsme dokázali zvládnout v poměru 5:3. Tak zapsat poslední body v sezóně a stát se tak vítězové ligy!!