Muži za 4 body!

V sobotu 8.1 odehráli turnaj v Hodonicích!

V brzkých hodinách se vydali muži na turnaj do Hodonic, kde je čekala velmi náročná bitva s domácím týmem a znojemským Laufenem U23.

FBC Slovácko : TJ Hodonice 7:4

Góly: 3 Ides, Chromek, Bistrý, Zatloukal, J. Číž

Komentář trenéra Robina Hromečka:

Utkání jsme chtěli začít v co největším nasazením, což se nám povedlo. Od začátku zápasu jsme dominovali na míčku a naši převahu  přetavili v rychlí gól a ve 4. minutě jsme se ujali vedení. Poté přišel mírný výpadek naši hry, na který jsme však rychle dokázali reagovat a chvíli před koncem první třetiny jsme se ujali vedeni 2:0. Druhou třetinu jsme začali chybou a z toho pramenila přesilovka soupeře, kterou dokázal využít. Naštěstí kluci na to opět dokázali skvěle zareagovat a vstřelit gól na 3:1. Od té doby byla hra plně pod naší kontrolou. Na góly soupeře jsme dokázali vždy odpovědět vstřelením branky. 3. třetinu jsme si zkušeně pohlídali a soupeře k ničemu zásadnímu nepouštěli. Chtěl bych poděkovat soupeři za zápas, který byl na oko velmi pěkný .

FBC Slovácko : TJ Znojmo Laufen CZ U23 4:4

Góly: 2 Bistrý, Ides, Hikl