FBC SlováckoHorní Suchá
2:11(1:3,1:3,0:5)
ne 10. 9. 2023 17:00 @ SH Buchlovice Cihelna, Divize, 1. kolo

Muži v prvním kole nestačili na FbK Horní Suchá!

V 1. kole sehráli muži utkání v Buchlovicích,kde nestačili FbK Horní Suchá po výsledku 2:11!

Utkání začalo pro muže velmi dobře, kdy se po špatné rozehrávce soupeře dokázal prosadit do odkryté branky Hadaš. V šesté minutě bylo vyrovnáno, kdy hosté využili brejkovou situaci. 1:1. V deváté minutě znovu udeřila Horní Suchá, kdy trestal zaváhání obrany Kaláb. O dvě minuty později hosté vedli už o dvě branky. Tím skončila první třetina.

Na začátku druhé části dostala Horní Suchá možnost hrát přesilovou hru, kterou po minutě znovu zužitkoval Kaláb. Ve 25 minutě se skóre znovu měnilo, když střelou od mantinelu vymetl pavučiny Tychtl. 1:4. Ve 32 minutě bylo pro Slovácko ještě hůř, kdy zkompletoval Hattrick Kaláb. Ve 37 minutě vykřesal kabku naděje v oslabení Buček, který zakončil samostatný únik. Po druhé třetině  se odcházelo do kabin za stavu 2:6 pro Horní Suchou.

Do třetí části šlo Slovácko odhodlaně z výsledkem něco udělat. Ve 43 minutě dostali domácí možnost hrát přesilovou hru, ve které si vytvořilo spoustu šancí, které dokázal hostující golman zneškonit. Po skončení přesilovky přišel trest, když další brejkovou situaci využil Večeřa 2:7. Slovácko od tohoto momentu působilo odevzdaně a Horní Suchá trestala každou chybu, kterou domácí udělali. Po závěrečné siréně byl výsledek 2:11.

FBC Slovácko  :    FbK Horní Suchá    2:11

Branky: Hadaš, Buček

Komentář Jiřího Chromka: Náš výkon bych hodnotil tak že se netlacime do zakončení.Nemáme natrenovanou rozehravku. Pro půlku týmu první utkání hrané 3x20minut, ale kluci ukážou svůj potenciál, který mají.Zlepšíme to do dalších zápasů,.

Další domácí utkání je na programu  23.9. proti Florbal Vsetín  na SH Uherské Hradiště!