FBC SlováckoEagles
6:8(3:5,2:1,1:2)
ne 1. 10. 2023 18:00 @ SH Slovácká Uherské Hradiště, Divize, 4. kolo

Muží stále bez výhry, zvladnou v neděli Derby?

V rámci 4. kola Divize E přijel do Uherského Hradiště soupeř z Orlové, který se prezentoval důraznou hrou. Slovácko už chtělo získat potřebné body.

První třetina začala pro Slovácko nejlépe jak mohla, když se z první střely na bránu mohl z gólu radovat domácí Otépka. 1:0! V 9. minutě zápasu po nahozeném balónku zakončil akci hostující Louda. Srovnáno, ale to netrvalo dlouho a hostující Orlová odskočila na rozdíl dvou branek, když se do vlastní branky trefil smolně Otépka a Matějka. Slovácko pokračovalo ve stejné hře a oplatilo srovnání stejným způsobem. V čase  13:24 prostřelil Brože Ides a 13:41 střelu na zadní tyčku vyslal Nerušil. 3:3! V minutu později byl přisně vyloučen Chtistov a Orlová s nabídnutou přesilovkou si vzala skóré na svojí stranu. Na střídačce Orlové bylo do přestávky ještě veseleji, když Doležala překonal Sasyn. Na tabuli o přestávce byl stav utkání z pohledu Slovácka 3:5!

Druhá třetina začala aktivitou domácích, když po 51 sekundách rozradostnil diváky Ides. Orlová si dlouho nic nevypracovala, když výborně  fungovala obrana Slovácka ,až po patnácti minutách třetiny našel zkulinku v postoli orlovský  Šimík. Slovácko dál tlačilo a odměnou jim snižující gol na 5:6, když z hranice brankoviště prostřelil Brože Hadaš! Do konce třetiny ještě slovacko mělo možnost vyrovnat, ale to se nakonec nestalo a do kabin mohli jít spojenější hosté.

Třetí část začalo podobně jako ty dvě předešlé a to aktivitou domácích v útočném pásmu a střeleckých pokusů na branku  Orlové. V čase 51:47 zkompletoval hattrick Ides a srovnal tak utkání na 6:6. Jenže o dvacet vteřin později dostala orlová znovu možnost hrát přesilovku, kterou zužitkoval Sasyn a když v čase 56:13 seděl na trestné lavici domácí Hadaš bylo znovu veselo na straně orlové, když se prosadil Tokoly. Slovácko ještě zkusilo hrát v šesti, ale míček do branky hostů už nedotačil nikdo.

FBC Slovácko :  1.FBK Eagles Orlová 6:8

Branky: 3 Ides, Nerušil,Hadaš, Otépka

Hodnocení trenéra Robina Hromečka:   Zápas se od prvních minut odehrával v očekávaném scénaři, když hosté aplikovali tvrdou a důraznou hru v předbrankovém prostoru, ze které jsme bohužel inkasovali. V průběhu zápasu jsme s hrou soupeře dokázali pracovat a v některých situacích hosty dokázali přehrávat. Bohužel rozhodly individuální chyby,ale věřím, že na všech nedostatcích zapracujeme a příští týden si už odvezeme všechy tři body.

Teď bych vás touto cestou chtěl pozvat na neděli 8.10. od 18:00 do Hluku, kde sehrajeme DERBY!
Další domácí utkání odehrajeme 14.10 od 17:00 v Buchlovicích proti Novému Jičínu!