FBC SlováckoVsetín
5:7(2:2,2:2,1:3)
so 23. 9. 2023 18:00 @ SH Slovácká Uherské Hradiště, Divize, 3. kolo

Muži podlehli doma Vsetínu!

Ve 3.kole muže čekal soupeř ze Vsetína. Rozhodla třetítí třetina, kterou dokázal izvládnout lépe hosté po výsledku 5:7.

Utkaní začalo po dvou minutách špatně, kdy hned z první střely dokázal rozvlnit síť vsetínský Zajíc. Na další gól  si diváci museli počkat až do 15.minuty , kdy Vsetín utekl do dvougólového vedení. Slovácko nesložilo zbraně  a dokonce třetiny dokázal srovnat Nerušil a Buček. Takže do kabin se šlo za remízového stavu  2:2!

Druhá část začala opatrně, kdy nikdo nechtěl udělat chybu. Ve 25. a 28 minutě dostalo Slovácko možnost hrát přesilové hry, bohužel trápení pokračuje i v této sežoně, kdy se nadaří v nich prosazovat. Ve 31. minutě domácí šli poprvé do vedení, když brejkovou situaci vyřešil Chromek s Bučkem. 3:2!  Vedení vydrželo pouhých patnáct vteřin, když  se prosadíl vsetínský Březík. Ve 34. minutě Vsetín dostal taky možnost hrát přesilovku, kterou dokázal potrestat Adámek. O dvě minuty bylo znovu srovnáno, když další brejkovou situaci trestal Ides. Do kabin se šlo znovu za remízového stavu 4:4.

Třetí třetina začala pro Slovácko spatně, když Šišku prostřelil z velkého brankovistě Vichtora a Vsetín šel rychle do vedení. Za tři minuty hráli hosté znovu přesilovku, kterou naštěstí nevyužili. Ve 49. minutě bylo znovu vyrovnáno, když se z velkého brankoviště prosadil Otépka. Poté se střidaly šance na jedné a druhé straně, kdy mohli na domácí straně rozhodnout Hadaš, Buček, Chromek, ale to se nepovedlo a po chybně dostoupeném hráči na brankovišti vstřelil gól Malý a když Domácí zkoušeli hru bez brankáře, potrestal nepřesnou rozehrávku Novák a Vsetín mohl slavit tři body do tabulky.

FBC Slovácko : Florbal Vsetín 5:7

Branky: Buček, Ides, Chromek, Otépka, Nerušil

Komentář Jiřího Chromka:  Zlepšujeme se, konečne trestáme chyby, které soupeř dělá, Naše přesilovky je bod mrazu ( bez střely, bez nápadu) zkusíme se do neděle,zlepšit ještě víc a konečne získat tak potřebné body do tabulky! Gratulace na Vsetín ke třem bodům!

Další domácí zápas je na programu 1.10. proti Orlové od 18:00 na SH Uherské Hradiště!