SauriansFBC Slovácko
5:4(1:1,3:1,1:2)
so 10. 12. 2022 18:00 @ SH Paskov, Divize, 14. kolo

Muži nezvládli zápas v Paskově!

Ve 14. kole zajížděli muži do Paskova, který se nacházel na 4. místě tabulky, ale i díky velké marodce zápas dokázali zdramatizovat!

Úvodní třetina se nesla ve vysokém  tempu hráčů Paskova, kteří doslova na Slovácko vletěli, bylo vidět že domácí celek chtěl zápas rozhodnout v první polovině zápasu, ale i díky Čížovi v brance držel svůj tým ve hře o nějaké body. Bohužel po jednom nedostoupení měl soupeř možnost zahrávat trestné střílení a to proměnil. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno dalekonosnou střelou Otépky. Poté se hra uklidnila, ale domácí celek byl více na balónku a snažil si tvořit šance. Po první třetině se šlo do kabin za vyrovnaného stavu 1:1. V kabině proběhla důrazná debata, že musíme zlepšit vše pokud si chceme odvést nějaké body, ale to nepomohlo. Hráči Paskova začali být víc důraznější a nebezpečnější v předbrankových prostorách a to se jim na začátku 6. minuty podařilo hned dvakrát zužitkovat a když v polovině zápasu odskočil na rozdíl tří branek zdálo se být hotovo, ale naštěstí Slovácko také dostalo příležitost zahrávat trestné střílení, které chladnokrevně zakončil Zatloukal.

Třetí třetina začala nejhůře jak mohla a to inkasováním do naší sítě. Poté se naše hra zvedla a byli jsme i nebezpeční a to přineslo ovoce 5. minut před koncem zápasu, když rozvlnili síť postupně Ides a Zatloukal, ale bohužel nezbylo už mnoho času na srovnaní a tak muži si nepřipsali ani bod.

FBC Slovácko : Paskov Saurians 4:5

Branky: Zatloukal 2, Ides, Otépka.

Komentář trenéra Jiřího Provazníka: Rozsáhlá marodka, přenesení si vypuštěného konce z minulého zápasu a ztracený týden trénování. To všechno se podepsalo na dnešním výkonu. Všude jsme byli o krok pozdě, každý souboj byl prohraný. Soupeři jsme doslova darovali 2 třetiny zdarma, stačilo jim jen běhat. Díky našemu brankáři jsme byli aspon výsledkově furt v zápase. Máme na čem pracovat do dalšího víkendu, kdy nás čeká DERBY !!!

Další zápas muži odehrají doma na Městské Sportovní hale v Uherském Hradišti 17.12 od 18:00 proti FBK Spartak Hluk!