FBC SlováckoOrca
7:4(1:1,2:1,4:2)
ne 30. 10. 2022 17:00 @ SH Slovácká Uherské Hradiště, Divize, 8. kolo

Muži mají první domácí body!

V rámci 8.kola divize přijel na naši palubovku soupeř z Krnova, který měl na svém kontě pouze jediný bod za remízu ve Šternberku.

V úvodu utkání jsme soupeře do ničeho nepouštěli, ale naší neproduktivitou byl stav utkání pouze 1:0 a bohužel soupeř vyrovnal po naší nepohlídané standardce. Tak se museli oba týmy spokojit po první části z remízou.

Druhá část probíhala v duchu nepřesných rozehrávek a po jedné z nich soupeř dokázal skóre otočit, ale to trvalo pouze dvě minuty a bylo znovu vyrovnáno a když v čase 34:52 zvrátil utkání na naši stranu Otépka tak se šlo do kabin za stavu 3:2 pro domácí celek.

Do třetí třetiny Slovácko vlétlo jako uragán a hned po 48 sekundách rozvlnil síť Blizńák a zdálo se být hotovo, ale soupeř se nevzdal a dokázal vyrovnat a do poslední desetiminutovky se šlo za nerozhodného stavu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale výborně chytající golmani na obou stranách drželi své týmy a když v čase 54:08 vstřelil gól Bistrý a hned po něm Zatloukal zdálo se být hotovo. Soupeř to ještě zkoušel v šesti hráčích, ale tu potrestal dalších gólem Blizńák.

FBC Slovácko : FBC ORCA Krnov 7:4

branky: Blizńák 3, Otépka 2, Bistrý, Zatloukal

Komentář trenéra domácích Jiřího Provazníka: Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou. Vytvářeli jsme si golové šance, které jsme klasicky neproměňovali. Naštěstí v kvantitě se najde kvalita a goly přišli. Soupeři jsme nabídli pár vyložených šancí, ale náš brankář držel jako skála. Děkuji svým hráčům za výkon.

Další utkání muži odehrají  5.11 v Třinci od 17:00