46_20230117_110510.jpg

Mladší žáci začali rok 2023 v Uherském Brodě!

V úvodním turnaji letošního roku zajížděl tým mladších žáků do Uherského Brodu, kde je čekal domácí celek Orel Uherský Brod, FBC Holešov a Panthers Otrokovice Black.

První utkání po vánoční pauze odehráli proti domácím Orel Uherský Brod, kdy hned v úvodu zápasu jsme dokázali skórovat, ale naše aktivita nevydržela příliš dlouho a soupeř převzal otěže zápasu na svoji stranu a to také dokázal korunovat góly do naší sítě. Závěr zápasu se kluci snažili ještě z utkání něco udělat, ale výborný brankář Brodu pustil za své záda už jenom jedinou střelu a tak výhru si připsali kluci z Uherského Brodu.

Druhé utkání proti FBC Holešov začalo po dvouzápasové pauze a na žácích byla vidět chuť zvítězit. Začátek kluci přidali na střelecké aktivitě ze střední vzdálenosti a důrazu před oběma brankami a to korunovali třemi brankami v prvním poločase. Ve druhé části Holešov dokázal také skórovat, ale kluci bojovali a to jim bylo také odměnou v podobě dalších branek do sítě soupeře a nakonec si došli pro pohodlné vítězství. 

Třetí zápas proti Otrokovicím následoval hned po skončení toho předešlého a to ukázal hned úvod zápasu, kdy soupeř měl možnost zahrávat trestné střílení a to také proměnil, ale to jakoby hráče probralo a vrátili se k výbornému napadání a potrestal několik chyb v obraně a dokráčeli si pro druhé vítězství na turnaji. 

Další turnaj odehrají mladší žáci na Sportovní hale v Hluku 29.1!