Související zápasy

FBC Slovácko

Junioři zvládli nájezdy, ale nestačili na Hornets Brno!

V rámci junioské soutěže bylo na programu 4. kolo hrané ve Slavičíně, kde Slovácko přiviítalo domácí celek a mužstvou z Hornets Brno.

Slavičín:

V prvnim zapase proti Slavičínu junioři ztráceli na soupeře již od začátku zápasu. Kluci začali dávat branky, skórovali naši obránci Čech a následně i Jančo, kluci si chtěli zápas pohlídat. Bohužel stále dostávali branky, jelikož hořeli v obraně. Zápas byl tedy po celou dobu vyrovnaný. Při úvodu třetí třetiny Slavičín otočil skóre zápasu a naši junioři tedy byli pod tlakem. Při kvalitním bránění soupeře bylo náročné vytvářet gólové akce, kluci nakonec zvládli otočit zapas ve svůj prospěch, kdy dvakrát skóroval dorostenec Kučera. Minutu před koncem ovšem dostali kluci vyrovnávací branku a zápas šel tedy do trestných střílení. Slovácko zvládlo nájezdy a berou si tedy 2 body po výhře 7:6pn.

Slovácko : Slavičín 7:6pn.

Branky:  Kučera 3, Buček 2, Jančo, Čech

Hornets Brno:

Druhý zápas čekal naše juniory s brněnským týmem Hornets Brno, který má své kvality. První třetinu kluci hráli vyrovnaný zápas, stav byl 2:2 kdy za Slovácko 2x skóroval Buček. Jenže druhá třetina byla pro juniory kritickou, vše začalo vyloučením Janča, kluci dostali gól v oslabení a pokračovalo to až do stavu 2:6 kdy kluci propadali v obraně a v útoku se též nedařilo. Klukům se začalo dařit v obraně a dali i 2 goly, stav tedy byl 4:6. Jenže konec zápasu junioři nezvládli a nakonec prohráli 4:8.

Slovácko: Hornets Brno  4:8

Branky: Buček 2, Čech, Michálek.