9_1628167720.png
8_1628167700.png
14_20220223_094233.jpg

Junioři vyrovnaný zápas a utrpení ze Vsetínem

V neděli jsme odjížděli na turnaj do Brna s touhou získat alespoň 3 body.

FBC Slovácko - Florbal Židenice 5:6

Branky: Buček, Zlámal, Slováček, Jordán, Uřičář

Hodnocení kapitána Radima Šenkeříka: 
Před prvním utkáním s Židenicemi jsme měli v hlavě porážku z prvního vzájemného utkání v poměru 17:6, ale do utkání jsme vstoupili i tak na plno. Byl to pro náš tým smolný zápas, kdy jsme si po nešťastných odrazech vstřelili hned 2 vlastní góly.
Oba dva týmy si vypracovali mnoho dobrých a nadějných šancí, jenže golman domácích Židenic skvělé podržel svůj tým a v závěru skvělými zákroky při hře bez brankáře udržel jednobrankový náskok který vedl ke konečnému výsledků 6:5 pro domácí brněnský celek.

FBC Slovácko - Florbal Vsetín 9:7

Branky: Buček, Janča, Uřičář, Kočenda, Christov, Zálešák, Kucharovic, Tuhý, Jordán.

 Hodnocení kapitána Radima Šenkeříka: 
Druhý zápas na nás čekal Vsetín, proti kterému jsme si chtěli po smolném prvním utkání spravit chuť a zvítězit.
První třetina byla v naší režii, kdy jsme dokázali nastřílel 6 branek a vypadalo to jako jednoduché utkání. Jenže nás tým zamrzl, vsetínští hráči se dokázali po našich neproměněných šancích dostat do rychlého protiútoku a v přečíslení vyzráli na naší obranu hned několikrát. Náskok nebyl už velký, ale utkání jsme dokázali vyhrát 9:7 a vezmeme si z Brna alespoň 3 cenné body do tabulky.

Děkujeme soupeřům za zápasy!!

Sestava: Šenkeřík, Turek, Zálešák, Sýkora, Čech, Tuhý, Koči, Janča, Krchňáček, Jordán, Zlámal, Kocourek, Kucharovic, Christov, Buček, Uřičář, Kočenda, Slováček, Bída.