Junioři slaví první výhru v sezóně!

V rámci druhého koše pořádali naši junioři turnaj v Uherském Hradišti, kde je čekali zápasy proti Očov Hodonín a Troopers!

V prvním zápase proti Hodonínu byl soupeř střelecky aktivní a to hned na úvod odskočil po první třetině na rozdíl čtyř branek. Ve druhé třetině jsi naši kluci vypracovali pár slibných šancí, ale výborně chytající golman Hodonína všem gólovým situacím zabránil. Pozorné bránění ve druhé části sice soupeř jednou využil, ale na klucích byla vidět snaha něco z výsledkem udělat, bohužel to se nedá říct o třetí třetině, kdy Hodonín skóroval hned osmkrát a tak konečný výsledek 0:13 byl takovou smutnou tečkou.

FBC Slovácko : Š SK Očovská Hodonín 0:13

Druhý zápas čekal naše juniory proti Troopers, který je výborný v kombinaci na útočné polovině a využívá každého zaváhaní v obraně. První třetina začala výborně, když zaváhání obrany využil Kovařík po skvělém výhozu Šenkeříka. Troopers se snažil pokračovat v kombinaci, ale v brance předváděl výborné zákroky Šenkeřík a když v závěru třetiny znovu rozvlnil síť Kovařík šlo se do Druhé části za stavu 2:0. Druhá třetina začala jako ta první a to hned střelou po šesti vteřinách od Hegra, která skončila v brance. Soupeř se snažil z výsledkem něco udělat, ale hned za dvě minuty využil špatné rozehrávky Hegr 4:0. Poté se Troopers dostali více do hry a došlo i na snížení dvou branek, ale po dalším skvělém výhozu Šenkeříka skóroval Janča a na konci druhé části využil nařízeného trestného střílení Kovařík svítil výsledek po druhé třetině 6:2 a když ve třetím dějství využil nabídnutou přesilovku Kovařík tak se zápas dohrával. V polovině třetiny dostal přesilovku i soupeř, kterou dokázal zužitkovat, ale to už nezměnilo nic na tom že junioři jsi připíšou první vítězství v sezóně!

FBC Slovácko : Troopers 7:3

Branky: Kovařík 4, Hegr 2, Janča

Sestava: Stránský, Šenkeřík, Piška, Hegr, Sýkora, Rokyta, Janča, Gilk, Christov, Ulrich, Michálek, Kovařík.