FBC SLOVÁCKO

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC SLOVÁCKO
www.fbcslovacko.cz

Tvoř s námi klub

Zapoj se do dění v klubu!

Náš klub je společenstvím lidí, které kromě florbalu spojuje i naše filosofie. A jaký náš klub přesně bude, to je hlavně na lidech, kteří se o něj starají a podílejí se na jeho chodu – od každodenní rutiny, až po nepravidelné a nárazové akce. A zapojit se může každý podle svých možností a schopností. Níže Vám proto představujeme přehled možných funkcí a pozic.

Hlavní pořadatel/ka

Hledáme člověka, který by vedl tým pořadatelů na domácích utkáních a který dokáže samostatně řešit běžné situace, které pořádání přináší. Naplňovat nejen florbalové předpisy a pořadatelské povinnosti, ale kvalitní pořadatelskou službou, na které si zakládáme, klub dobře prezentovat navenek a na první pohled ho tak odlišil od těch, kterým na tom nezáleží.

Pořadatel/ka

Náš tým pořadatelů domácích utkání  chceme rozšířit o další spolehlivé pracanty, kteří dokáží splnit dané pokyny, nebojí se použít rozum a udělat něco navíc, byť jim nebylo výslovně uloženo.

Trenér/ka, asistent/ka

I na tu nejzákladnější pozici, jakou si každý v souvislosti se sportovním klubem vzpomene – tedy na pozici trenérskou a jí příbuzné – hledáme zájemce. Pokud máte rádi práci, která není nikdy stejná, baví Vás něco zlepšovat a být vůdčí v kolektivu, máte trochu zkušeností a cit pro hru a nějaký ten čas a energii navíc, tak lepšího koníčka byste jenom těžko hledali :-)

Rozhodčí, delegát/ka

Pro ty, co nemají nervy na to někoho trénovat, je možnost stát se ligovým rozhodčím či delegátem. Máte nějaké zkušenosti a bavilo by Vás zlepšovat věci, které jsou ve sportu vždy slabinou nebo by Vás jenom zajímalo, jak to vlastně vypadá z druhé strany? Pak to zkuste, florbal Vás potřebuje :-)

Pokud Vás něco z toho zaujalo, či máte tendence inovovat a vylepšovat a dění v klubu Vás zajímá, ozvěte se nám!

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 17060
Posledních 30 dnů: 413 | Posledních 7 dnů: 89 | Poslední den: 10

© 2021 FBC SLOVÁCKO | Všechna práva vyhrazena | bedrich.chromek@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne