FBC SLOVÁCKO

Vítejte na stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Zhodnocení Open game Dorostenců

Na konci června, jsme se zúčastnili turnaje v Brně, kde jsme odehráli výborných šest zápasů! Bohužel cesta skončila v osmifinále!

FBC Slovácko - Buldogs Brno 2:2

Zápas ve kterém jsme začali hodně aktivně a zaslouhou Rolence jsme šli do vedení. Jenže vedení netrvalo dlouho a soupeř dokázal vyrovnat! Začátek druhé části vyšel na jedničku, protože na kostce svítil výsledek 2:1 pro Slovácko, ale to nevydrželo, když se dvě minuty před koncem prosadil soupeř a vyrovnal. V úvodním zápase jsme chtěli získat tři body, protože tenhle soupeř byl hratelný a my jsme ukázali že tento tým do turnaje má svojí sílu!

FBC Slovácko - Tatran Střešovice 3:5

Natěšenost na tento zápas, byla už měsíc před turnajem, všichni jsme věděli že pražané mají velkou sílu, ale to nikdo netušil co se bude dít na začátku zápasu, po taktické poradě jsme šli na věc. Bylo velmi veselo, protože po třiceti vteřinách skóre 2:0 pro Slovácko , to asi nečekal nikdo a probouzeli se úsměvy, kde jsme věřili že dokážeme tak kvalitního soupeře přehrát, ale soupeř po nacvičené akci snížil, ale když se dvě vteřiny před sirénou prosadil Hromeček, tak jsme šli do začátku druhé půle s nadšením, ale kvalita Tatranu se projevila a soupeř dokázal nepříznivý vývoj otočit, ale florbalovost na hokejkách Tatranu byla neskutečná za tohle by se nemuseli stydět ani na extraligové palubovce, ale nutno podotknout že náš výkon byl též výborný!

FBC Slovácko - FbC Česká Lípa 5:1

Do třetice jsme už chtěli získat tři body. Zápas ve kterém bylo hodně osobních soubojů a to vyhovovalo naší hře, kdy jsme se dokázali prosadit po gólech Gogoly a Blahy. Druhá polovina byla ve stejném tempu jako ta první, a soupeř lovil míček ze své sítě, ještě třikrát a my jsme si připsali důležité tři body do tabulky. V posledním zápase to byl tedy souboj o druhé místo ve skupině.

FBC Slovácko - Fbš Slavia Plzeň 2:3

O soupeři jsme věděli že má svojí kvalitu, proto jsme přistoupili k zápasu trošku s obavami, ale chtěli jsme získali druhé místo ve skupině. Začátek s hodně osobních soubojů a naší neduraznou hrou šel soupeř do vedení, ale zásluhou Tomáše Blahy jsme vyrovnali ještě do konce první třetiny. Druhá třetina byla spíše taktická a čekalo se na chybu a ta přišla a soupeř jí potrestal. Jenže Robin Hromecek to vzal do svých rukou a srovnal, jenže to dlouho nevydrželo, protože po velké hrubce Plzeň zvítězila a získala druhé místo ve skupině.

Play off FBC Slovácko - Gullivers sokol Brno I 3:1

Když jsme zjistili že naším soupeřem budou kluci z Brna, tak naše dojmy byli hodně rozpačité, protože vztahy mezi náma a kluků z Brna nejsou zrovna přátelské. To se projevilo na začátku zápasu , kde bylo hodně fyzických soubojů a taktické bitvy. Vstup do utkání vyšel na jedničku, protože se prosadil Filip Petřík , a když se v přesilové hře prosadil Rolenc bylo hned veselejší, poté bylo nařízeno trestné střílení, jenže Robin Hromeček neproměnil, ale to si vybral na konci první třetiny, kdy našel krásnou přihrávkou našel Petříka a ten zvýšil na 3:0. Ve druhé části probíhalo ve stejném tempu a my pokračovali ve stejné hře jako v té uplynulé části turnaj. Gulls se zmohli jen na snížení a to poslalo kluky do osmifinále turnaje!

FBC Slovácko - FBC Liberec 2:3 po nájezdech

Zápas ve skvělé atmosféře, za kterou děkujeme mladším žákům! Úvod zápas byl velmi opatrný a takticky svázaný , jen se čekalo na individuální chyby. Liberec šel do vedení, po krásné střele. Kluci, ale hráli výborně a za to byli odměněni zásluhou Lukáše Malíčka. Druhá část probíhala stejně jako ta první, kdy šel Liberec znovu do vedení, ale Honza Rolenc vystřelil remízu a tím poslal zápas do nájezdů, kde kluci z Liberce předvedli neskutečnou techniku a postoupili do čtvrtfinále.

Závěrem bych ocenil výbornou atmosféru v kolektivu , tak dobrých kluků jako jsou tito!

V úterý startujeme znovu čeká na Prague games!

Sestava: Číž David, Valentík Michal, Stránský Ondřej, Malíček Lukáš, Blaha Tomáš, Ides Vít, Hromeček Robin, Petřík Filip, Gogola Šimon, Hikl Ondřej, Číž Jakub, Rolenc Jan, Hadaš Martin, Fišner Jakub.