FBC SLOVÁCKO

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC SLOVÁCKO
www.fbcslovacko.cz

Příští zápas

Junioři jedou o víkendu do Tuřan, přípravka v neděli doma!

Junioři jedou o víkendu do Tuřan, přípravka v neděli doma!

Druholigový junioři, kteří vévodí neúplné tabulce, jedou v 8.2.2020 do Brna, kde na sportovní hale Tuřany, sehrají dva zápasy. Prvním soupeřem bude pořadatelský tým Troopers - Telnice, kteří setrvají na 14. místě tabulky. Druhý zápas bude soubojem o čelo, kde soupeřem bude FBC Aligators. Rozhovor o průběhu sezóny a budoucích soupeřů nám připraví Vít Ides (obránce-

Ahoj Víťo, jak by si zatím zhodnotil dosavadní průběh sezóny?

Ahoj, zdravím všechny příznivce našeho florbalu.Tak zhodnotil bych naše dosavadní počínání v lize určitě dost pozitivně, myslím si ,že se každým odehraným zápasem posouváme do předu a jde to znát i na našem dosavadním umístění v tabulce myslím si že předvádíme stabilní výkony  ať hrajem s jakýmkoliv týmem, při každém zápasu nechybí 100% nasazení a týmovost a to je jedna z mnoha věcí která nás dost odlišuje od většiny týmů a ve které si myslím že máme velkou sílu. 
 

Ano, ta týmovost vás  posouvá o kousek výše než jsou ostatní týmy. Tento víkend vás čeká důležitý dvojzápas se soupeřem z dolní a horní poloviny tabulky, co od nich očekáváš?

 Tak samozřejmě doufám v 6 bodový víkend myslím si že kluci z aligátorů jsou silným soupeřem a zápas s nimi bude pro nás velmi těžký, ale jak už jsem říkal, doufám že rozhodně právě ta naše týmovost kterou je dokážeme přehrát no a druhý zápas tak doufám že ho nepodceníme a nasázíme soupeři hodně branek a suverénně zvítězíme.

Doufám že se vám to podaří, protože by to byl důležitý krok v boji o první místo. Vrátíme se k tvoji osobní statistice, která je úchvatná, protože si náš nejlépe střílející obránce, jak by si ohodnotil tvoje výkony?
 

Budeme se snažit aby nám ten víkend vyšel podle našich představ A jak bych zhodnotil sám sebe tak snažím se soustředit se na každý zápas, zachovat klidnou hlavu v důležitých situacích zápasu, fyzicky se dobře připravit a hrát nějakou stabilní hru, zatím se mi to troufám si říct daří a jsem se svými výkony docela spokojený samozřejmě vždy je co zlepšovat a to mě taky žene kupředu a motivuje na sobě dál pracovat.

 

Výborně, tak doufám že přidáš i nějaké důležité body o víkendu a bude to ten šesti bodový den! Díky za tvůj čas, je něco co by si vzkázal našim členům a rodičům?

Díky tak určitě nás sledujte na sociálních sítích a choďte na naše zápasy protože to určitě stojí za to.

 

Jinak v neděli přijďte povzbudit ty nejmenší na Širůch do Starého Města! 
 

Fandí FBC Slovácko!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. TJ Znojmo LAUFEN CZ 10 77:32 26
2. FBC SLOVÁCKO 11 72:42 22
3. Zlín Lions 10 56:29 19
4. FbC Aligators 11 46:46 14
5. Hornets Brno ZŠ Horní 10 55:54 10
6. FBK Atlas Blansko 6 34:43 10
7. Florbal Vsetín 6 25:30 6
8. K1 Florbal Židenice 10 20:109 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Zlín Lions
FBC SLOVÁCKO
8:1
Podrobnosti

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 12860
Posledních 30 dnů: 208 | Posledních 7 dnů: 18 | Poslední den: 0

© 2020 FBC SLOVÁCKO | Všechna práva vyhrazena | bedrich.chromek@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne