FBC SLOVÁCKO

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC SLOVÁCKO
www.fbcslovacko.cz

Příští zápas

Junioři hrají na Širůchu, přijďte fandit!

Junioři hrají na Širůchu, přijďte fandit!

Florbalová sezona nabírá obrátky, z týmů FBC Slovácko si o víkendu odbydou letošní premiéru druholigoví junioři a starší žáci. A do hry se dostanou i fanoušci, junioři totiž hrají na domácí palubovce sportovní haly Širůch ve Starém Městě.

Junioři patří ke klenotům klubu. Kádr navíc v létě posílili dorostenci, kteří už s týmem vesměs absolvovali loňskou sezonu. A vůbec si nevedli špatně, naopak. Na povedenou sezonu, ve které vyhráli finále B na mezinárodním turnaji Prague Games, chtějí letos navázat. O jejich ambicích možná více napoví už sobotní souboje s Florbee 1.AC Orel Uherský Brod (9 hod.), který vznikl sloučením brodského 1.AC a Orla, a Vsetínem (14). „Hrajeme doma, chceme vyhrát. Ale uvědomujeme si kvality soupeře, je jasné, že nás čeká tuhý boj,“ říká Jiří Chromek, trenér juniorů.

Starší žáci, jejichž kádr tvoří v drtivé většině loňští mladší žáci, jedou k úvodním zápasům Ligy starších žáků do Brna, kde změří síly se Znojmem (9.05) a Blanskem (12.15). „Ve čtvrtek jsme odehráli přátelský zápas v Kyjově, ve kterém jsme tahali za kratší konec a zaslouženě prohráli. Kluci jakoby přes léto všechno zapomněli… Jestli se rychle nerestartují, tak mám trošku obavy,“ přiznal kouč Petr Čech, který však dal příležitost všem hráčům, včetně pěti úplných nováčků. „Někteří měli za sebou jen jeden trénink. Ale chtěli jsme, ať ví, do čeho jdou. To však celkový herní projev neomlouvá,“ dodal trenér.
Do moravské metropole už nominoval jen dvě pětky a dva náhradníky, kteří do zápasů určitě naskočí. „Ještě nás čeká jeden trénink, musíme si promluvit, abychom se z Brna nevraceli s ostudou,“ zdůraznil Čech.

Tak nám držte pěsti!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Orel Nivnice 8 102:21 18
2. FBC SLOVÁCKO 5 48:19 15
3. Orel Kašava 6 31:42 9
4. Orel Hustopeče nad.. 3 17:24 3
5. Orel Domanín 8 21:113 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC SLOVÁCKO
Sokol Brno Gullivers
3:8
Podrobnosti

Střelci týmu

8 gólů

Maxmilián Čech

7 gólů

Adam Buček

7 gólů

Tomáš Tuhý

5 gólů

Adam Hájek

3 góly

Pavel Jančo

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 13249
Posledních 30 dnů: 194 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 13

© 2020 FBC SLOVÁCKO | Všechna práva vyhrazena | bedrich.chromek@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne