FBC SLOVÁCKO

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC SLOVÁCKO
www.fbcslovacko.cz

Příští zápas

Sezona startuje! Jdeme do boje!

Sezona startuje! Jdeme do boje!

Florbalová sezona 2019/2020 zvedá oponu! A na jevišti samozřejmě nechybí ani borci FBC SLOVÁCKO, kteří mají svého zástupce ve všech věkových kategoriích, od přípravky až po muže! Jako první do florbalového kolotoče naskočí dorostenci a mladší žáci.

Dorostence čeká velká premiéra, tým kouče Zdeňka Petráška se totiž premiérově přihlásil do I. ligy, která je rozdělená do pěti skupin po 10 týmech. Slovácko figuruje ve skupině E, která se stejně jako všechny ostatní hrají košovým systémem, tedy na dva výkonnostní koše po pěti (podle umístění v loňské sezoně). „Vždy dva nejhorší z horního koše po odehrání kola sestupují do spodního koše, ze kterého jdou dva nejlepší nahoru,“ doplnil Bedřich Chromek, předseda klubu z Uherského Hradiště.

Petráškovi boys jedou na úvod sezony do Uherského Brodu, kde změří síly s domácím Orlem (10 hod.) a zlínskými Lvi (13). „Určitě nechceme odjet s prázdnou, toužíme po historicky prvních prvoligových bodech,“ burcuje před nedělními bitvami Petrášek.

Mladší žáky čeká ostrý start rovněž v neděli a taky v Uherském Brodě. Svěřenci trenéra Jiřího Chromka postupně zkříží zbraně s Hlukem (9.35) a domácím tandemem Orel (11.05), 1.AC (12.35). „Kádr týmu tvoří až na dvě výjimky kluci, kteří loni hráli v elévech, takže nás nečeká nic jednoduchého. Ale už v přípravě s FBS Olomouc kluci prokázali, že přechod na pětkový florbal pro ně nemusí být až takový problém, po porážce 5:8 odcházeli se vztyčenou hlavou,“ prohlásil Chromek.

Tak nám držte pěsti!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Orel Nivnice 8 102:21 18
2. FBC SLOVÁCKO 5 48:19 15
3. Orel Kašava 6 31:42 9
4. Orel Hustopeče nad.. 3 17:24 3
5. Orel Domanín 8 21:113 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC SLOVÁCKO
Sokol Brno Gullivers
3:8
Podrobnosti

Střelci týmu

8 gólů

Maxmilián Čech

7 gólů

Adam Buček

7 gólů

Tomáš Tuhý

5 gólů

Adam Hájek

3 góly

Pavel Jančo

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 13249
Posledních 30 dnů: 194 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 13

© 2020 FBC SLOVÁCKO | Všechna práva vyhrazena | bedrich.chromek@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne