FBC SLOVÁCKO

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC SLOVÁCKO
www.fbcslovacko.cz

Příští zápas

Mladší žáci jsou ve finále OFL!

Mladší žáci jsou ve finále OFL!

Florbaloví mladší žáci FBC SLOVÁCKO splnili první z předsezónních cílů, když si na domácím turnaji ve Starém Městě s definitivní platností zajistili postup do finále OFL! A co víc, postupují z prvním místa, když pouze jednou jedinkrát v soutěži prohráli.

Matematika byla jasná. Klíčem k odemknutí finálových bran byl zisk třech bodů, což se zdálo vzhledem k souboji s beznadějně posledním Domanínem jako předem splněné…
Tým však jako první narazil na Vizovice, které ještě živily šanci na postup. Jenže nakonec jim zůstal černý Petr. Slovácko se v první půli ještě zastřelovalo, ale ve druhé už na palubovce jasně kralovalo. „Zápas jsme s přehledem zvládli. I když soupeř bojoval jako lev a v závěru poločasu vyrovnal na 1:1, kluci nezpanikařili, zachovali klid, pokračovali ve své hře a zaslouženě vyhráli,“ komentoval dění na hřišti trenér Petr Čech, kterého opět potěšil herní projev. „Stále to má k mým představám daleko, ale je vidět, že od února, kdy jsme změnili tréninky, jdeme správným směrem,“ dodal kouč.
Souboj s Domanínem se proměnil ve „vraždění neviňátek“. A to se na hřišti představila kompletní lavička, včetně tří úplných nováčků, kteří s týmem trénují teprve druhý měsíc. „Ještě na hřišti plavou, ale to chce čas. Jen musí vydržet a hlavně chtít,“ zdůraznil Čech.
Finále OFL se hraje ve středu 8. května v Brně. Slovácko s jistotou doprovodí Orel Uherský Brod, FbC Aligators girls a Florbal Hodonín. O dalších účastnících rozhodnou závěrečné turnaje, které jsou na programu poslední dubnový víkend.

Zrcadlo výsledků: FBC Slovácko - Vizovice 8:2, - Domanín 17:2.

SLOVÁCKO: Ema Čechová, Jakub Stránský - Pavel Jančo 2, Ondřej Sýkora 1, Maxmilián Čech 5, Marek Timko 4, Ondřej Malůš 2, Ondřej Koubek 1 - Vojtěch Vjazanko 4, Ondřej Kaštánek, Matěj Klíma 3, Michal Giesl 1, Michal Zubalík 2, Adam Bukvald, Dominik Pochylý, Ondřej Vaculík, Tomáš Kožík.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Orel Nivnice 8 102:21 18
2. FBC SLOVÁCKO 5 48:19 15
3. Orel Kašava 6 31:42 9
4. Orel Hustopeče nad.. 3 17:24 3
5. Orel Domanín 8 21:113 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FBC SLOVÁCKO
Sokol Brno Gullivers
3:8
Podrobnosti

Střelci týmu

8 gólů

Maxmilián Čech

7 gólů

Adam Buček

7 gólů

Tomáš Tuhý

5 gólů

Adam Hájek

3 góly

Pavel Jančo

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 13249
Posledních 30 dnů: 194 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 13

© 2020 FBC SLOVÁCKO | Všechna práva vyhrazena | bedrich.chromek@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne