Související zápasy

FBC Slovácko

Starší žáci odehráli turnaj na Vsetíně! Vezou 4 body!

V neděli 5.11 se odehrál turnaj na Vsetíně, kde jsme sehráli zápasy proti Slušovicím a Panthers Otrokovice!

První utkání proti Slušovicím začalo velmi aktivně, když Slovácko drželo svého soupeře zavřeného na obrané polovině. Jenže ve 4.minutě utekl útočník Slušovic naší obraně a otevřel skóre zápasu. Slovácko bylo stále střelecky aktivnější a v 10.minutě vyrovnal střelou z půlky Man. Slovácko začalo znovu aktvním presingem, jenže jedno nedostoupení na hraně velkého brankoviště dokázali Slušovice znovu potrestat a jít do vedení. Slovácku se podařilo vyrovnat dvě minuty před koncem druhé třetiny, když střelu z dálky vyslal Ceroni. Třetí třetina začala pro hráče Slovácka nejlíp jak mohla, když po 29 sekundách vstřelil gól Navrátil, jenže za 10 vteřin bylo vyrovnáno 3:3! Za dvě minuty bylo znovu vedení na straně Slovácka, když se prosadil znovu Man. Slovácko začalo znovu se svojí aktivitou a Slušovicím postupně začali docházet síly a to kluci trestali.

FBC Slovácko : FBC Slušovice 9:3

Branky: Man  2, Ceroni N. 2, Navrátil 2, Materna, Medek, Sloboda,

Druhé utkání začalo stějně jako to první, když hráči Slovácka chtěli tvořit hru a tlačit se do zakončení,ale bohužel do vedení v 10 minutě šťastnou střelou šli hráči Otrokovic. Slovácko po přestávce udeřilo, když přečislení využil Uher. Hra se postupně uklidnila, ale přiostřila v osobních soubojích. Otrokovice využili jednoho z brejků a šli do vedení 2:1, ale to vydrželo pouze 15 vteřin, když vše prostřelil Ceroni. Ve třetí třetině Slovácko chtělo urvat všechny body, ale žádnou ze svých šancí ani Otrokovice nevyužili a tak museli rozhodnout nájezdy a v těch byli uspěšnější hráči Panthers.

FBC Slovácko : Panthers Otrokovice 2:3 po samostatných nájezdech!

Branky: Uher, Ceroni N.,

Další turnaj odehrají starší žáci 12.11. v Otrokovicích proti Kozel Kromeříž a Panthers Otrokovice!