Starší žáci odehráli další turnaj v Brně!

V sobotu 5.11 odehráli starší žáci dva zápasy proti Znojmu a Hornets Brno. Ve kterých sice předvedli herní zlepšení, ale na body to ani v jednom utkání nevedlo!

FBC Slovácko : TJ Znojmo Laufen CZ 3:6

Utkání se odehrálo ve vysokém tempu a také ve velkém množství osobních soubojů. Úvodní minuty patřili našim žákům, když se hned z první střeli trefil Němec, ale po dlouhém tlaku soupeře dokázal v polovině třetiny srovnat krok. Ve druhé třetině utkání ovlivnila naše vyloučení, sice v oslabení dokázal Němec znovu skórovat, ale oslabení 5:3 naši kluci nedokázali ubránit a Znojmo otočilo utkání na svoji stranu a když dvacet vteřin před koncem druhé části skórovalo Znojmo po třetí, šlo se do třetí třetiny za stavu 4:2 pro Znojmo. Třetí část probíhala podobně jako ta první, bohužel soupeř trestal všechny naše individuální chyby, které dostal. V půlce třetiny dokázal ještě zkorigovat Kučera, ale bohužel na vítězství to nestačilo.

Branky: Němec 2, Kučera

FBC Slovácko : Hornets Brno ZŠ Horní 3:7

Znovu jako v prvním utkání nám vyšel úvod, kdy jsme soupeře zaskočili dvěma brankami Palečka a Němce, ale znovu přišli v zápase individuální chyby, které soupeř trestal neomylně za záda našeho golmana a tak se šlo do druhé třetiny za remizového stavu 2:2. Bohužel úvod druhé části nevyšel a Hornets dokázali zápas otočit a když využil i nabídnutou přesilovku stav utkání byl najednou 2:4 pro Brno. Poté Kučera zužitkovat i naši přesilovou hru, ale o par vteřin po naší individuální chybě si soupeř vzal dvougólové vedení zpět. Ve třetí části kluci chtěli z výsledkem něco udělat, ale po dvou rychlých brejcích Brno udeřilo a tak utkání skončilo 7:3 pro Brno!

Branky:Paleček, Němec, Kučera

Další turnaj čeká starší žáky ve Starém Městě 27.11!